Menu

Můj přístup k SEO

Klíčová slova

Analýza tematických klíčových slov

Průzkum v oboru je začátkem každé SEO kampaně. Tento výzkum a analýza pomohou určit, co vaši klienti hledají a co jejich vyhledávací dotazy ukazují na jejich obchodní potřeby, zvyky v nakupování nebo problémy, které může vaše společnost vyřešit.

Audit klíčových slov a stránek je základem pro zvýšení provozu z vyhledávačů.

Optimalizace

Technická optimalizace stránek

Technická optimalizace pro vyhledávače (SEO na stránce) se týká úpravy kódu, úprav umístění textu na stránce, optimalizace obrázků a médií na stránkách a zvýšení viditelnosti webu pro lepší hodnocení.

Jedná se o datově řízené a testované úpravy webů, které ovlivňují online viditelnost pro lepší hodnocení vyhledávačů.

Obsah

Kopírování a obsah webových stránek

Vytváření obsahu je zásadní pro hodnocení a zachycení návštěvníků stránek. Průběžně testuji obsah z hlediska délky, relevance, struktury HTML a toho, jak zařazení multimediálních stránek ovlivňuje hodnocení.

Údaje používám k určení optimálního umístění klíčových slov, správného počtu slov, frází LSI a médií pro nejlepší optimalizaci webu.

Konverze

Optimalizace konverzního poměru

Optimalizace webové stránky pro převod největšího počtu návštěvníků webu je zásadní pro každou SEO kampaň a zvyšuje návratnost investic a obchodní příjmy. Optimalizace konverzního poměru je nedílnou součástí SEO kampaně.

Opakování

Opakování SEO procesu

Pokračuji v analýze dat, provádění úprav a aktualizací webových stránek, abych zvýšil relevanci a účet pro aktualizace hodnocení vyhledávačů.

Jak konkurence roste a mění se, musí vaše webové stránky také provádět úpravy, aby si udržely vysoké hodnocení. Pokračuji v off-Page SEO a vytváření citací.

Kampaně

Přehledy kampaní

SEO je založené na datech a tak každý měsíc pečlivě sleduji analytiku, abych vyhodnotil úspěšnost kampaně a naplánoval budoucí marketingové úkoly.

Vyhodnocuji dlouhodobé i krátkodobé cíle internetového marketingu a provádíme úpravy kampaní na základě pečlivé kontroly statistik uživatelů.

Ceník

Ceník za Optimalizaci webové stránky pro vyhledávače.

Jednorázové SEO - od 2000 Kč

Dlouhodobé SEO - od 2000 Kč / měsíčně

Kontaktujte mě