Menu

Tvorba webů z mého pohledu

Analýza

Výzkum a strategie

V mém procesu nejsou žádné šťastné odhady - pouze strategie založená na výzkumu. Protože zvyšování příjmů ve vašem podnikání a změna ve vašem oboru vyžaduje pevné pochopení vašich cílů, vašich zákazníků a konkurenčního prostředí.

Rychle (a pěkně) zvládnu potřesení rukou a představení, abych s vámi mohl zahájit diskuse týkající se objevování značky a uživatelů. Pak se pustím do práce a ponořím se do dat, která budou přímo informovat cílové osobnosti, toky uživatelů, strategii obsahu, tvorbu obsahu, umístění značky a mnoho dalšího.

Obsah

Tvorba obsahu

Obsah nikdy není vytvářen libovolně ve vágní naději, že dosáhne správného cíle nebo vytvoří konverze. Místo toho je každý příběh, každý nadpis, každý vizuální prvek záměrný a založený na náročných doporučeních pro strategii obsahu, zasílání zpráv, UX a doporučení.

Výsledkem je rafinovaný digitální obsah, který zaujme, přesvědčí a nakonec přivede vaše cílové publikum a rozšíří vaše podnikání.

Design

Tvorba designu

Design nevede k dobrým zprávám. Obsah ano. Redukce textového obsahu namísto vizuálního designu může mít za následek nafouklé a nerealistické očekávání klienta, jakmile fiktivní obsah nahradí skutečná data.

Umožňuji, aby mé rozhodnutí o designu byla diktována obsahem a zprávami na stránce, a často používám skutečný obsah k inspirování zajímavých prvků, které by bez něj nemohly být koncipovány.

Přizbůsobení

Vývoj a spuštění

Ano, mé stránky jsou atraktivní, intuitivní a zaměřené na konverze - ale jsou také mimořádně dobře zpracované.

Od komplexních řešení elektronického obchodování až po využívání nástrojů a rozhraní API třetích stran pracujeme na vývoji webu, který bezchybně funguje, posiluje vaši značku a plní očekávání uživatelů - to vše při zohlednění téměř 15 milionů jedinečných, často nestabilních prostředí pro prohlížení webových stránek.

Dynamika

Responsivní design

Responzivní webový design nám umožňuje vytvářet weby, které poskytují optimální zážitek ze sledování na široké škále zařízení - ať už jste na smartphonu nebo na 27” monitoru.

Umožňuje snadné čtení a navigaci bez práce s změnou velikosti, posouváním a posouváním nebo časem a výdaji na vytváření přizpůsobených mobilních aplikací pro hlavní platformy.

Dovednosti

CMS Systémy

Mohu vytvořit nebo upravit většinu typů webových aplikací a systémů, včetně systémů pro správu objednávek, rezervační systémy, CRM, webové portály, e-shopy, řešení LMS / e-learning, náborové platformy, integrace účetního softwaru atd.

Mam zkušenosti s přizpůsobováním různých platforem CMS, včetně WordPress, Drupal a Joomla. Pokud si nejste jisti, neváhejte mě kontaktovat.

Ceník

Ceník za vytvoření webové stránky.

Microstránka - od 2000 Kč

Obchodní stránka - od 2000 Kč

Web na redakčním systému - od 3000 Kč

Kontaktujte mě